Ročník 2010

 

14.05.2010   

Prvním soupeřem v náročném ročníku 2010 byl tým TK Semčice, který přijel na Kosmonoské kurty jako mírný favorit (informace z kuloárů).

Ke dvouhře jedniček týmů nastoupil Ladislav Brůcha proti Honzovi Šourkovi. Po lehce nervózním začátku, kdy Honza prohrával již 3:1, začal dík zpřesnění hry a dodržení účinné herní strategie na dvorci dominovat. Na účinný herní styl nenašel Láďa Brůcha patřičnou odpověď a po cca 90 min dotáhl Honza utkání do vítězného konce 6:3 a 6:4.

Zhruba stejnou dobu trvalo i utkání dvojek, kde za Semčice nastoupil Josef Kandráč a za domácí Pavel Novák. Začátek tohoto utkání měl podobný průběh jako utkání jedniček, Pavel prohrával při soupeřově podání již 3:0, ale zlepšenou hrou srovnal na 3:3, poté ale začal předvádět Josef Kandráč kvalitní nátlakovou hru a po cca 90 min dotáhl zápas k jasnému vítězství 6:3 a 6.0.

K rozhodující čtyřhře nastoupili po krátké pauze všichni aktéři z dvouher. Zde se projevila lepší sehranost a psychická odolnost domácího týmu. Kvalitní hrou, která se odvíjela hlavně od výborného podání, dotáhli zápas k překvapivě jednoznačnému vítězství 6:4 a 6:1. V celkovém součtu to znamenalo překvapivé ale zasloužené vítězství 2:1 pro TC BeachKos 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

11.05.2010 

Ročník 2010 začal pro náš tým dvěma zásadními změnami. První z nich je zařazení do třetí ligy neregistrovaných hráčů!!! Vedení soutěže nás přesunulo, zřejmě za dobré školní výsledky a 100% docházku (o:, do třetí ligy, kde se uvolnila jedna pozice.

Druhou změnou je příchod nového člena do našeho teamu, je jím Václav Rakušan, takže Venco vítej na palubě.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------