Ročník 2009

 

I poslední tři mistrovská utkání zvládli hráči TC Beachkos bez ztráty kytičky a po dobře odehrané sezóně postupují do čtvrté ligy.

Výborného osobního výsledku dosáhl člen TC Beachkos Hoza Šourek. V druhé ŠKO-Energo lize jednotlivců se jako nováček po výborných výkonech (pouze s jednou prohrou) probojoval do první ligy /www.tenisovaliga.cz/news/druha-liga-zna-sve-viteze/ . Takže gratulujeme pánové....

---------------------------------------------------------------------------------------------------- 

 Ve středu 3.6.2009 sehráli hráči TC BeachKos svoje další mistrovské utkání na domácí půdě. Tentokrát byl jejich soupeřem tým z Kosmonos TK Canaba City. Počasí tentokráte tenisu moc nepřálo a hráči se museli po celou dobu vypořádávat s velkým větrem a zimou. Chvílemi až s netenisovými podmínkami se lépe vypořádali domácí. Honza Šourek předvedl proti Martinu Macounovi v utkání jedniček výborný výkon a svou nátlakovou hrou přehrál soupeře hladce 6.2, 6:1. Jen o pár minut déle strávil na druhém kurtu Pavel Novák proti Petrovi Suchému v utkání dvojek. Také on přehrál soupeře vcelku hladce 6:3 a 6:1.

Za již rozhodnutého stavu 2:0 nastoupil za TK Canaba spolu s Petrem Suchým Martin Kropáček. Proti výborně hrajícím domácím hráčům, ale ani tento tah nestačil a ti po kvalitním výkonu přehráli soupeře hladce 6:2, 6:0.

 Dalším soupeřem TC BeachKos bude v úterý 9.6.2009 tým TK Josefův Důl.  

 -------------------------------------------------------------------------------------------------------

V sobotu 23.05.2009 se uskutečnil na kurtech LTC Mladá Boleslav na Štěpánce deblový turnaj neregistrovaných hráčů. V rámci své přípravy se ho zúčastnily také zástupci TC BeachKos. V dobře obsazeném turnaji obsadili Honza Šourek s Pavlem Novákem nakonec slušné třetí místo. (https://boleslavsky.denik.cz/ostatni_region/st-tecty20090525.html)  

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ke svému prvnímu zápasu v domácím prostředí nastoupil TC–BeachKos oproti předešlému vítěznému zápasu v pozměněné sestavě. Jako jednička nastoupil Pavel Novák jako dvojka překvapivě Milan Vtelenský. Honza Šourek nastoupil po úterním náročném utkání v lize jednotlivců pouze do debla spolu s Pavlem Novákem. Soupeřem našeho týmu byl opět nováček ligy neregistrovaných Liberec TC. Soupeř nasadil jako jedničku Josefa Janečka a jako dvojka týmu nastoupil Bohuslav Rejsel. V zápase jedniček na kurtu jasně dominoval Pavel Novák a přehrál Pepu Janečka vcelku jasně 6:2 a 6:1. Zápas dvojek, kde po delší herní pauze nastoupil Milan Vtelenský, byl v první sadě jasnou partií a Milan přehrál soupeře s přehledem 6:1. Ve druhém setu, kdy se částečně projevila Milanova delší herní pauza a soupeř také více zabojoval, byly k vidění delší a vyrovnanější výměny. Set se rozhodoval až v koncovce a tam se projevila Milanova herní zkušenost. Po boji dotáhl druhý set k vítězství 7:5.Do závěrečné čtyřhry nastoupili proti týmu z města pod Ještědem již jako ověřená dvojka Honza s Pavlem. Po soustředěném výkonu (o: deklasovali soupeře 6:1 a 6:0.

K dalšímu utkání nastoupí TC-BeachKos 26.05.09 od 16 hodin na půdě Sparingu proti Media Teamu. O jeho výsledku vás budeme informovat.   

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ve čtvrtek 14.5.2009 sehrál TC- BeachKos svoje první mistrovské utkání v 5. lize neregistrovaných. Naším prvním soupeřem byl taktéž nováček ligy neregistrovaných - TC Kopačka z Kosmonos. V první dvouhře nastoupil jako jednička našeho týmu Honza Šourek proti jedničce týmu soupeře Milanu Hiklovi. Honza vyhrál díky jeho typické agresivní hře vcelku hladce 6:1 a 6:4. Ve druhé dvouhře nastoupili jako dvojky za náš tým Pavel Novák a za TC - Kopačka Jan Plechatý. V z počátku oboustranně nervózním utkání se nakonec v koncovkách obou setů prosadil Pavel a vyhrál 6:4 a 6:3.

Za již rozhodnutého stavu 2:0 pro náš tým, nastoupili všichni aktéři předešlých singlů ke čtyřhře. Po soustředěném a dá se říci i bezchybném výkonu, se prosadili naši hráči. Vcelku hladce přehráli soupeře 6:3 a 6:4 .

K dalšímu mistrovskému utkání, tentokrát ale na domácí půdě, nastoupí náš tým ve středu 20.5.2009 od 16hod. proti TC-Liberec. O výsledku utkání vás budeme informovat. TC-BeachKos Vamos.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------